skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Македонија

Продолжува судењето за „Титаник“

Продолжува судењето за „Титаник“

  • 14/08/2019

Судењето за изборни нерегуларности „Титаник“ на Специјалното јавно обвинителство продолжува денеска во Основниот кривичен суд…

Без наслов, но со повод …

Без наслов, но со повод …

  • 13/08/2019

1тв.мк ја пренесува изјавата на премиерот Зоран Заев дадена во клубот на пратеници. -Секаде за…

Back To Top