skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Колумна

Бубашваба пишува

Бубашваба пишува

  • 04/07/2019

Почнувајќи од денеска на 1тв.мк ќе може да ја читате нашата „Бубашваба“. „Секоја моја колумна…

Back To Top